Espak Ehitustööd OÜ

May 17, 2023

2019

  • Detsembris 2019 sõlmisime projektijuhtimise töövõtulepingu Fahle kvartalis asuva Eesti Töötukassa karjäärinõustamis keskuse ehitustöödeks.
  • Novembris 2019 lõpetasime Tabasalus, Teenuste 4 kortermaja renoveerimise. Vahetasime aknad, soojustasime ja krohvisime fassaadi, soojustati katus, vahetati vee- ja kanalisatsiooni süsteem, renoveeriti lift ja trepikoda, paigaldati korteripõhine ventilatsiooni süsteem. Tööd kestsid 10 kuud. Töid finantseeriti osaliselt KredExi kaudu jagatavatest korterelamute renoveerimistoetustest.
  • Septembris 2019 avati meie peatöövõtu meetodil ehitatud ESPAK Keila kauplus. Suletud netopinda on kauplusel 10950m2.
  • Mais 2019 sai valmis viimane maja Kiili arendusprojektis, Põllu 11. Viimane, viiekümne viies korter kogu arenduses müüdi maha augustis 2019.

2016

Alustasime oma kinnisvaraarendusega Kiilis

2015

Alustasime Espak AS uue kauplusehoone ehitust koostöös Maru kontserniga

2014

Ehitame paarismaja Tabasalus, jätkasime fassaaditöödega. Ehitustööde osakaal suureneb võrreldes fassaaditöödega

2013

Sõlmisime lepingu Lasnamäe kiriku sisetöödele, mis oli ka omaette väljakutse kuna sisetöid 30m kõrgusel tavapäraselt ei teostata. Kiriku juures teostasime ka kabeli, kellatorni ja värava krohvimistööd.

2012

Fassaadide osas pakuvad rohkem pinget keerulisemad objektid kus kasutatakse tavapärasemast erinevaid fassaadilahendusi. Sellised tööd ongi meie leib. Tõenäoliselt sõlmisime firma ajaloo kaalukaima fassaaditööde lepingu milleks oli Lasnamäe Vene Õigeusu Kiriku fassaaditööd. Taolisi töid ei tehta kuigi tihti ja tulemus peab kestma sajandeid. Üldehitustöödest alustasime ESPAK-i sanitaartehnika kaupluse juurdeehitustöid.

2011

ESPAK Paide kauplus avati mais. Augustis alustasime Maardus tootmishoone ehitamist. Fassaadidest tegime oma hetkel suurima mahuga objekti, ca 11200m2, kortermaja Liivalaia 40 Tallinnas. Seda objekti aitasid teha meil ka koostööpartnerid. Tulemusega jäi rahule nii tellija kui ka me ise.

2010

Lõpetasime ESPAK Kuressaare kaupluse ehituse. Alates juulist alustasime uue ESPAK-i kaupluse ehitamist Paidesse. Fassaaditööde maht on jäänud stabiilselt 20 000m2 juurde aastas. Sellise mahu juures suudame oma meeskonnaga tagada parima kvaliteedi. Võrreldes eelmise aastaga suutsime jälle kasumisse tulla.